Kształt kultury popularnej wynika tego, po co sięgamy, co klikamy i wybieramy, za co jesteśmy w stanie zapłacić. Najprościej mówiąc, są to przejawy życia kulturalnego, po które chętnie sięgamy na co dzień, które towarzyszą nam i z których korzystamy. Nie należy jednak stawiać ostrej granicy między "kulturą popularną" a "kulturą wysoką".
Książka zbierająca w sobie teorie, próbująca systematyzować podejścia i zachęcić do badań nad zagadnieniem kultury popularnej, wypełnia duży brak na rynku literatury naukowej. Publikację można śmiało polecić nauczycielom, którzy chcą uatrakcyjnić prowadzone przez siebie zajęcia, uczniom i studentom, którzy czują, że potrzebują mocnych argumentów w dyskusji na temat wykorzystania zainteresowań i hobby w pracach wykonanych na ocenę albo szukają tekstu, który jest poparty wiedzą, doświadczeniem i nadaje się na kompetentne źródło oraz osobom, które ciekawią naukowe możliwości zgłębiania, badania i wykorzystania popkultury.
Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo: